Hakkımızda

İstanbul Nakış Sanayicileri Derneği

12.04.1994 Tarihinde kurulan derneğimiz(İstanbul Nakış Sanayicileri Derneği)İNSAD 20 yıllık geçmişi ile 13.Genel Kurul Toplantısını geride bırakmıştır.

150’ye yakın seçkin üyesi bulunmakta olup İNSAD kendisine ait olan mülkü Güngören Mevkiinde yer alan Genel Merkezinde aylık toplantılarını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu üyesi olup aktif olarak Federasyon Yönetim Kurulunda yer almaktadır.

Üyelerine yönelik gerçekleştirilen eğitimler, seminerler, fuarlar, yurtdışı iş gezileri, üyeleri ile bilgi alışverişi, çeşitli sosyal etkinlikler ve pazar araştırması gibi faaliyetlerle üyelerinin gelişimine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Sektörümüzü ilgilendiren İTO, İSO,İHKİB ve benzeri kuruluşlarda temsilcileri bulundurmaktadır.

DERNEĞİMİZİN AMACI

İNSAD,İstanbul'da ve çevresindeki nakışçıları, nakış işleri ile iştigal eden Sanayici ve İş adamları ile ferdi çalışanları bir çatı altında toplamak,Onları bu derneğin üyeliğinde, bir araya getirmek,bilinçleştirmek,en yeni bilgi, metod teknikleriyle eleman ve makinelerle, iş sahalarıyla tanıştırmak, geliştirmek, mesleki ve teknik gelişmeleri organize etmek,

Nakışçılık sanayisini organize etmek üzere koordinasyon çalışmaları yapmayı hedef almıştır. Üyeleri arasında hiçbir ayrıma gitmeden, tamamen Nakış Sektörüne hizmet amaçlı oluşturulmuştur. Tekstil Dünyasında düzenlenen seminer ve toplantıların yanında, düzenlenen fuarlara toplu katılımı ve ziyaretleri en üst seviyeye taşımayı hedeflerken,

İşletmelerin ihtiyacı olabilecek akademik desteği de sağlamaya çalışmaktadır.

Web Site Adresihttp://www.insad.org.tr

Genel Merkezİstanbul (Avrupa) / Türkiye

Genel Merkez Adresi

GP Şirket Referans No6666642

Şirket TipiÖzel Şirket

Şirket Büyüklük11-50

İş TürüDernek / Vakıf

Menü